Ukázky prací

Výrobě a instalací polepů vozidel a výloh se věnujeme již od roku 2004, za tuto dobu jsme zvládli polepit několi stovek aut a desítky výloh a obchodů. Polepy děláme z řezané nebo tištěné fólie a z průhledné dírkované fólie určené na zadní okna aut. Připravíme grafický návrh i kompletní realizaci včetně výroby a instalace.

Nejčastěji polepujeme osobní auta, ale velice oblíbené jsou i zadní okna aut z průhledné fólie. Na zadní okna používáme fólii s atestem Ministersta dopravy.


Ukázky prací podle automobilek

Alfa Romeo Ariel Audi BMW Citroën Chevrolet Dacia Dodge Ferrari Fiat Ford Hyundai Kia Mazda Mercedes Mitsubishi Mini Cooper Nissan Opel Peugeot Porsche Renault Saab Seat Škoda Subaru Toyota Volkswagen Volvo


Další informace a články

Připravili jsme pro vás několik důležitých rad jak připravit auto na polep, jak se starat o polepený automobil, aby nám reklama co nejdéle vydržela, ale také jak se chovat k čerstvě nalepenému polepu, aby se hned poškodil. Všechny rady a instrukce je důležité si pečlivě prostudovat a hlavně se jimi řídit. Jedině tak vydrží polep co nejdéle jako nový.

Jak připravit auto na polep Jak pečovat o polepy Jak se chovat k novému polepu Instalace polepů

Chcete vědět cenu nebo poradit? Pošlete poptávku

Kolik jsme toho zvládli

osobní auta
291
polepů osobních aut
zadní okna
121
zadních oken automobilů
dodávky
147
polepů dodávek
výlohy
56
polepů výloh a obchodů
závodní auta
53
polepů závodních aut
nákladní auta
4
polepů nákladních aut
objednávky
1002
vyřízených objednávek