Instalace polepů

Kromě návrhů a výroby polepů zajišťujeme i instalace a to buď přímo u zákazníka a nebo v naší provozovně v Brně-Slatině. Pro lepení automobilů máme v horším počasí k dispozici krytou garáž se stálou teplotou, kde je možné lepit celoročně. V případě potřeby je možné v zimních měsících nechat vaše vozidlo po instalaci polepů v teple i přes celou noc.

Jak probíhá instalace?

Po výrobě polepů se vždy předem domluvíme na termínu instalace, v případě potřeby je možné dohodnout i termín mimo pracovní dobu. Výlohu nebo vozidlo nemusíte nijak speciálně připravovat, vše si zařídíme sami (včetně očištění, montážního materiálu a vybavení).

Jak připravit auto na polep?

Auto musí být čisté, nemusí být úplně naleštěné, ale nesmí na něm být bláto nebo jiné větší znečištění. Před lepením si auto ještě sami ručně umyjeme. Auto nesmí být před lepením navoskované!

Více informací najdete na stránce Jak připravit auto na polep.

Jak dlouho instalace trvá?

Vždy záleží na konkrétní zakázce, její velikosti a složitosti. Orientační čas instalace vám vždy sdělíme předem, raději však počítejte se nějakou časovou rezervou.

Při jakém počasí je možné lepit?

Polepy výloh a venkovní lepení: pro instalaci polepů musí být teplota nad 10°C, při nižších teplotách nemůžeme dát na práci záruku. V teplotě nižší než 5°C není možné venku instalace polepů vůbec provádět. Stejně tak není možné polepy instalovat za deště nebo sněžení a to při jakékoliv venkovní teplotě.

Polepy aut: pro instalace polepů na auta máme vlastní garáž, kde polepy provádíme. V případě, že je venku teplota nad 10°C, můžete s autem po nalepení hned odjet. Pokud je však teplota nižší nebo venku prší či sněží, může zůstat auto nějakou dobu u nás v garáži (případně může být v garáži i přes noc).

Fotogalerie z instalací

Mercedes AMG Penrite Porsche Dodge RAM Škoda Fabia Ford Mustang Lezecké kurzy DAF Letadlo Kubíček Dráha Mazda CX-9 Infiniti Přívěs Denker Mitsubishi Lancer Seznam.cz Oknostyl Plachta Šumpich Tekma Šumpich Digi Psí cesta Qualiform Top Agentura Kufr BMW

Další informace

Jak připravit auto na polep Jak pečovat o polepy Jak se chovat k novému polepu Instalace polepů

Chcete vědět cenu nebo poradit? Pošlete poptávku

Kolik jsme toho zvládli

osobní auta
230
polepů osobních aut
zadní okna
99
zadních oken automobilů
dodávky
114
polepů dodávek
výlohy
53
polepů výloh a obchodů
závodní auta
40
polepů závodních aut
nákladní auta
4
polepů nákladních aut
objednávky
804
vyřízených objednávek