Instalace polepů

Kromě grafických návrhů a výroby polepů zajišťujeme i kompletní instalace buď přímo u zákazníka a nebo v naší provozovně v Brně-Slatině. Pro lepení automobilů máme v horším počasí k dispozici krytou garáž se stálou, kde je možné lepit celoročně. V případě potřeby je možné v zimních měsících nechat vaše vozidlo po instalaci polepů v teple i přes celou noc.

Jak probíhá instalace?

Po výrobě polepů se vždy předem domluvíme na termínu instalace, v případě potřeby je možné dohodnout i termín mimo pracovní dobu. Výlohu nebo vozidlo nemusíte nijak speciálně připravovat, vše si zařídíme sami (včetně očištění, montážního materiálu a vybavení).

Jak připravit auto na polep?

Přečtěte si samostatný článek Jak připravit auto na polep.

Jak dlouho instalace trvá?

Vždy záleží na konkrétní zakázce, její velikosti a složitosti. Orientační čas instalace vám vždy sdělíme předem, raději však počítejte se nějakou časovou rezervou.

Při jakém počasí je možné lepit?

Pro instalaci polepů musí být teplota nad 10°C, při nižších teplotách nemůžeme dát na práci záruku. V teplotě nižší než 5°C není možné instalace polepů vůbec provádět. Stejně tak není možné polepy instalovat za deště nebo sněžení a to při jakékoliv venkovní teplotě.

Aktuální teplota v Brně: °C - teplota je pro instalace polepů nízká, nelze ji provést!

Fotogalerie z instalací

Mercedes AMG Penrite Porsche Dodge RAM Fabia Mustang Kurzy Daf Letadlo Dráha Mazda Infiniti Přívěs Lancer Seznam Oknostyl Plachta Tekma Šumpich Digi Psi Qualiform Top Agentura Kufr

Další důležité informace

Jak připravit auto na polep Jak pečovat o polepy Jak se chovat k novému polepu Instalace polepů

Chcete vědět cenu nebo poradit? Pošlete poptávku

Kolik jsme toho zvládli

osobní auta
188
polepů osobních aut
zadní okna
91
zadních oken automobilů
dodávky
89
polepů dodávek
výlohy
48
polepů výloh a obchodů
závodní auta
37
polepů závodních aut
nákladní auta
4
polepů nákladních aut
objednávky
680
vyřízených objednávek