Do 15.7.2024 máme dovolenou, Vaši objednávku vyřídíme hned po návratu. Děkujeme


POUŽÍVANÉ MATERIÁLY

Řezaná fólie

Polepy z řezané fólie vyrábíme tak, že koupíme barevnou fólii, z které vyřežeme texty nebo tvary na plotru. Poté se vše nalepí na auto nebo výlohu. Vyřezání polepů je nejčastějšé způsob, jaký pří lepení aut používáme. Současně je to i nejrychlejší, nejlevnější a vlastně i nejodolnější varianta jak polepy udělat. Pro výrobu používáme vždy jen kvalitní a značkové materiály s dostatečnou životností a odolností. Z řezaných polepů je možné udělat i více barev (kombinací různých barev fólií), ale nejde vytvořit třeba barevný přechod.

Více informací


Tištěná fólie

Polepy z tištěné fólie se dělají tak, že se vezme bílá fólie, který se potiskne libovolnou barvou, motivem nebo fotkou. Hlavní výhoda je, že lze vytisknout jakýkoliv motiv, který by třeba nešel udělat z řezaných fólií. Tento způsob je oproti vyřezaným polepům o něco dražší, protože se do ceny musí započítat materiál, tisk a vždy i ochranná laminace, která chrání polep proti vyblednutí nebo odření.

Více informací


Dírkovaná průhledná fólie

Dírkovaná fólie se používá na polepy zadních oken automobilů nebo výloh. Přes fólii je dobře vidět ven a není vidět dovnitř. Při lepení na na zadní okno auta, používáme vždy materiál, který má certifikát Ministerstva dopravy.

Více informací


Na výrobu polepů používáme jen kvalitní značkové fólie s životností buď 4-5 let nebo vysoce kvalitní s životností 8 let. Polepy mohou být vyřezané z barevných fólii (texty nebo grafika bez pozadí) nebo můžeme jakýkoliv motiv vytisknout na fólii a následně oříznout do libovolného tvaru.

Pro polepy zadních oken aut nebo na průhledné polepy výloh používáme dírkovanou fólii (označovanou One Way Vision), přes kterou je vidět ven a není vidět dovnitř. Pro polepy zadních oken aut máme značkovou fólii s atestem Ministerstva dopravy - polep má na sobě štítek s číslem atestu, který budete potřebovat při STK.


Chcete vědět cenu nebo poradit? Pošlete poptávku

Kolik jsme toho zvládli

osobní auta
292
polepů osobních aut
zadní okna
124
zadních oken automobilů
dodávky
149
polepů dodávek
výlohy
56
polepů výloh a obchodů
závodní auta
53
polepů závodních aut
nákladní auta
4
polepů nákladních aut
objednávky
1011
vyřízených objednávek