KONTAKTY

telefoninfolinka:
606 101 773

emailkontaktní email:
info@bonamedia.cz

BONA MEDIA s.r.o.
Langrova 1227/1d, 627 00 Brno

zobrazit na mapě

IČ: 28280547, DIČ: CZ28280547
OR KS v Brně, C 58375

č. ú. Fio banka, a.s. 2400215595/2010

Jak to u nás vypadá

Naše firmaNaše firmaNaše firmaNaše firmaNaše firmaNaše firmaNaše firmaNaše firmaNaše firmaNaše firmaNaše firmaNaše firmaNaše firmaNaše firma

Instalace polepů

Výroby polepů zajišťujeme i kompletní instalaci. Instalace polepů na výlohy se řeší vždy na místě u klienta, ideální teplota pro instalaci je 10-25°C. Polepy automobilů můžeme realizovat buď v našem sídle v Brně-Slatině a nebo přímo u klienta (pokud k tomu má vhodné prostory). V případě venkovní teploty nižší než 10°C instalujeme polepy jen bez záruky, pokud je teplota nižší než 5°C není možné polepy na výlohy vůbec realizovat, u automobilů je instalace možná jen v případě, že vůz bude minimálně 6-8 hodin po nalepení ve vyhřívané garáži.

Instalace polepů - PorscheInstalace polepů - PorscheInstalace polepů - MercedesInstalace polepů - MercedesInstalace polepů - DigiInstalace polepů - Lezecké kurzyInstalace polepů - Dodge RAMInstalace polepů - PorscheInstalace polepů - Nissan GT-RInstalace polepů - PorscheInstalace polepů - PorscheInstalace polepů - PorscheInstalace polepů - PorscheInstalace polepů - Dodge SRTInstalace polepů - Subaru ForesterInstalace polepů - Subaru ForesterInstalace polepů - Škoda CitigoInstalace polepů - Škoda CitigoInstalace polepů - Ford MustangInstalace polepů - Ford MustangInstalace polepů - Ford Mustang

Kromě výroby polepů nabízíme i nafocení auta a tisku fotek, plakátu nebo kalendáře. Ukázky prací a veškeré informace k focení aut najdete na webu Honza fotí nebo na Instragramu Honza fotí.

Další informace a články

Připravili jsme pro vás několik důležitých rad jak připravit auto na polep, jak se starat o polepený automobil, aby nám reklama co nejdéle vydržela, ale také jak se chovat k čerstvě nalepenému polepu, aby se hned poškodil. Všechny rady a instrukce je důležité si pečlivě prostudovat a hlavně se jimi řídit. Jedině tak vydrží polep co nejdéle jako nový.

Jak připravit auto na polep Jak pečovat o polepy Jak se chovat k novému polepu Instalace polepů

Chcete vědět cenu nebo poradit? Pošlete poptávku

Kolik jsme toho zvládli

osobní auta
291
polepů osobních aut
zadní okna
121
zadních oken automobilů
dodávky
147
polepů dodávek
výlohy
56
polepů výloh a obchodů
závodní auta
53
polepů závodních aut
nákladní auta
4
polepů nákladních aut
objednávky
1002
vyřízených objednávek