Nabídka služeb


Uděláme polep na vaše auto, dodávku - dokážeme udělat desentní firemní polep, ale také divoké designové polepy. Grafiku připravím ne míru podle vašich požadavků nebo můžete vybírat z nabídky již hotových návrhů. Před výrobou vždy posíláme návrh polepů na konkrétním autě v konkrétní barvě na schválení.

Polepy děláme z kvalitních značkových řezaných i potištěných fólii. Polepujeme i zadní okna aut z průhlední dírkované fólie s atestem. Naše firma sídlí v Brně-Slatině (kde všechny polepy vyrábíme i lepíme. Polepům aut se věnujeme již od roku 2004.

Kromě výroby polepů nabízíme i nafocení auta a tisku fotek, plakátu nebo kalendáře. Ukázky prací a veškeré informace k focení aut najdete na webu Honza fotí nebo na Instragramu Honza fotí.


Ukázky prací podle automobilek

Alfa Romeo Ariel Audi BMW Citroën Chevrolet Dacia Dodge Ferrari Fiat Ford Hyundai Kia Mazda Mercedes Mitsubishi Mini Cooper Nissan Opel Peugeot Porsche Renault Saab Seat Škoda Subaru Toyota Volkswagen Volvo


Další informace a články

Připravili jsme pro vás několik důležitých rad jak připravit auto na polep, jak se starat o polepený automobil, aby nám reklama co nejdéle vydržela, ale také jak se chovat k čerstvě nalepenému polepu, aby se hned poškodil. Všechny rady a instrukce je důležité si pečlivě prostudovat a hlavně se jimi řídit. Jedině tak vydrží polep co nejdéle jako nový.

Jak připravit auto na polep Jak pečovat o polepy Jak se chovat k novému polepu Instalace polepů

Chcete vědět cenu nebo poradit? Pošlete poptávku

Kolik jsme toho zvládli

osobní auta
290
polepů osobních aut
zadní okna
121
zadních oken automobilů
dodávky
147
polepů dodávek
výlohy
56
polepů výloh a obchodů
závodní auta
53
polepů závodních aut
nákladní auta
4
polepů nákladních aut
objednávky
1001
vyřízených objednávek