Nabídka služeb


Vytvoříme návrh a polepíme vaše auto, dodávku či výlohu, ale umíme udělat i designové polepy na závodní nebo tuningová auta. Máme také nabídku již hotových návrhů, z kterých si stačí jen vybrat a můžeme rovnou lepit. Polepy děláme z kvalitních značkových řezaných i potištěných fólii. Polepujeme i zadní okna aut z průhlední dírkované fólie s atestem. Umíme udělat i menší samolepky s ořezem do libovolného tvaru. Naše firma sídlí v Brně-Slatině a fungujeme již od roku 2004.


Ukázky prací podle automobilek

Alfa Romeo Ariel Audi BMW Citroën Chevrolet Dacia Dodge Ferrari Fiat Ford Hyundai Kia Mazda Mercedes Mitsubishi Mini Cooper Nissan Opel Peugeot Porsche Renault Saab Seat Škoda Subaru Toyota Volkswagen Volvo


Další informace a články

Připravili jsme pro vás několik důležitých rad jak připravit auto na polep, jak se starat o polepený automobil, aby nám reklama co nejdéle vydržela, ale také jak se chovat k čerstvě nalepenému polepu, aby se hned poškodil. Všechny rady a instrukce je důležité si pečlivě prostudovat a hlavně se jimi řídit. Jedině tak vydrží polep co nejdéle jako nový.

Jak připravit auto na polep Jak pečovat o polepy Jak se chovat k novému polepu Instalace polepů

Chcete vědět cenu nebo poradit? Pošlete poptávku

Kolik jsme toho zvládli

osobní auta
284
polepů osobních aut
zadní okna
121
zadních oken automobilů
dodávky
141
polepů dodávek
výlohy
56
polepů výloh a obchodů
závodní auta
52
polepů závodních aut
nákladní auta
4
polepů nákladních aut
objednávky
981
vyřízených objednávek