Do 15.7.2024 máme dovolenou, Vaši objednávku vyřídíme hned po návratu. Děkujeme


POLEPY VETERÁNŮ

Na polepy veteránů používáme vždy co nejkvalitnější fólii. Kvalitnější fólie vydrží déle, ale v případě starších aut má i výhodu při odstraňování polepů - nenechává na laku lepidlo a nemusí se pak tolik čistit.


Postup při objednávce

Na vaše auto připravíme návrh (nebo můžete i vybrat z nabídky již hotových návrhů). Není také problém, když si dodáte vlastní vzor, jak by mělo být auto polepené. Pro vytvoření návrhu budeme potřebovat vědět značku, typ a ročník vašeho auta. Společně s návrhem si odsouhlasíme i cenu polepů a pak už můžeme vyrábět a lepit.


Instalace polepů

Polepy instalujeme u nás ve firmě v Brně-Slatině v kryté garáží. Pokud je venku více než 15°C a neprší, můžete s autem ihned po nalepení odjet. V opačném případě je potřeba ho nechat ještě nějaký čas u nás v suchu a teple, aby polep dobře držel.


Životnost a cena polepů

Standardně používáme kvalitní značkovou 5-8 letou fólii, kterou máme odzkoušenou. Čím kvalitnější fólie, tím více drží na složitých místech vozů (např. prolisy nebo záhyby) a lépe se s ní lepí. Kvalitní fólii pakz vozidla i snadněji odstraníte. Při správném odstranění nedojde k žádnému poškození laku a fólie by neměla nechat ani žádné lepidlo.

Přesná cena záleží vždy na velikosti polepu a kvalitě fólie. Orientační ceny najdete v ceníku polepů. Cena za výrobu se počítá podle celkové plochy, cena za instalaci je pak dle hodinové sazby.


Ukázky prací

Polep veteránů - PenriteFord Capri
Polepy na závodní veterán Ford Capri.
zvětšit obrázek
Polep veteránů - PorschePorsche 911 - 1986
Pruh s nápisem Porsche z černé lesklé folie.
zvětšit obrázek
Polep veteránů - PorschePorsche 911 - 1986
Pruh na spodní hranu dveří Porsche 911 ze stříbrné řezané fólie.
zvětšit obrázek
Polep veteránů - PenriteFord Transit
Reklamní polepy na veterán Ford Transit vozidlo pro hasiče, používané jako Safety Car.
zvětšit obrázek
Polep veteránů - DenkerCorvette 1968
Loga z řezané grafiky na prezentační akci.
zvětšit obrázek


Ukázky prací podle automobilek

Alfa Romeo Ariel Audi BMW Citroën Chevrolet Dacia Dodge Ferrari Fiat Ford Ford Mustang Honda Hyundai Kia Mazda Mercedes Mitsubishi Mini Cooper Nissan Opel Peugeot Porsche Renault Saab Seat Škoda Subaru Toyota Volkswagen Volvo


Životnost a cena polepů

Standardně používáme 5-ti leté fólie a nebo za příplatek je možné dát i 8 letou fólii, která jednak více vydrží, ale hlavně se lépe lepí a lépe drží na složitých místech vozů (např. prolisy nebo záhyby).

Přesná cena záleží vždy na velikosti polepu a typu a kvalitě fólie. Orientační ceny najdete v ceníku polepů. Cena za výrobu se počítá podle celkové plochy, cena za instalaci je pak dle hodinové sazby.


Další informace a články

Připravili jsme pro vás několik důležitých rad jak připravit auto na polep, jak se starat o polepený automobil, aby nám reklama co nejdéle vydržela, ale také jak se chovat k čerstvě nalepenému polepu, aby se hned poškodil. Všechny rady a instrukce je důležité si pečlivě prostudovat a hlavně se jimi řídit. Jedině tak vydrží polep co nejdéle jako nový.

Jak připravit auto na polep Jak pečovat o polepy Jak se chovat k novému polepu Instalace polepů

Chcete vědět cenu nebo poradit? Pošlete poptávku

Kolik jsme toho zvládli

osobní auta
293
polepů osobních aut
zadní okna
124
zadních oken automobilů
dodávky
149
polepů dodávek
výlohy
56
polepů výloh a obchodů
závodní auta
53
polepů závodních aut
nákladní auta
4
polepů nákladních aut
objednávky
1013
vyřízených objednávek