MAGNETICKÁ FÓLIE

Jedná se o velice tenký, ale přitom silný magnet, který je možné použít na dočasné polepy aut. Magnet je možné polepit buď potištěnou nebo řezanou fólii, základní barva magnetů je černá nebo bílá. Polepy je možné na automobil opakovaně dávat a odstraňovat.

 Doporučujeme nenechávat magnety na autě příliš dlouho, po delší době nebo ve vysokých teplotách se může magnet k autu lehce přilepit / připéct a šel by pak špatně odstranit nebo by se mohl zničit. Magnetické polepy jsou vhodné pro krátkodové použití na vozidle, pokud chcete polepy na delší dobu určitě zvolte klasickou samolepící fólii. Výrobce uvádí, že by se magnet měl 1x týdne z vozidla odstranit a očistit.

Aplikace a odstranění zabere pouze několik vteřin. Nevýhoda je, že celý polep musí být v jednom kuse. Polep je možné tvarově oříznout pouze ručně, není možné ho řezat na plotru. Magnet není dovoleno za jízdy umístit na kapotu vozidla před čelním sklem.

Parametry:

  • tloušťka fólie: 0,9 mm
  • teplota při instalaci: libovolná
  • podkladová barva: bílá, černá
  • magnetická síla: 42g/cm2
  • použití: interiér, exteriér
  • životnost: 2 roky*
  • teplotní odolnost: -20°C až 50°C

*Životnost udávaná výrobcem jsou 2 roky. Naše firemní magnetické polepy máme minimálně 5 let s tím, že je využíváme poměrně málo a většinu času jsou v kanceláři se stálou teplotou.

Ceník polepů Poptávka polepů

magnetická fólie magnetická fólie magnetická fólie


DALŠÍ POUŽÍVANÉ MATERIÁLY

 

Chcete vědět cenu nebo poradit? Pošlete poptávku

Kolik jsme toho zvládli

osobní auta
244
polepů osobních aut
zadní okna
109
zadních oken automobilů
dodávky
127
polepů dodávek
výlohy
55
polepů výloh a obchodů
závodní auta
44
polepů závodních aut
nákladní auta
4
polepů nákladních aut
objednávky
869
vyřízených objednávek