Do 15.7.2024 máme dovolenou, Vaši objednávku vyřídíme hned po návratu. Děkujeme


Rychlé pruhy na auto
hotový návrh polepu - číslo 091

Rychlé pruhy na auto

Hotový polep Hotový polep Hotový polep

Polepy přes celé auto - dva stejně široké tzv. rychlé pruhy přes celé auto olemované tenkou linkou. Pruhy začínají na předním nárazníku a vedou přes celé auto až k zadnímu ... celý popis

Kategorie: polepy na střechu, rychlé pruhy, polepy Ford Mustang, polepy na americká auta
Umístění: kapota, střecha, kufr, nárazníky


Cena polepu:


Výroba
4800 - 5600 Kč

Instalace
2400 - 3000 Kč

Ceny jsou konečné, uvedené včetně DPH 21%.
Přesná cena záleží velikosti polepu podle konkrétního rozměru a typu auta.


Informace k polepu

Polepy přes celé auto - dva stejně široké tzv. rychlé pruhy přes celé auto olemované tenkou linkou. Pruhy začínají na předním nárazníku a vedou přes celé auto až k zadnímu nárazníku. Pruhy mohou být v jakékoliv barvě, tenká linka která je lemuje může mít jinou barvu než široké pruhy (např. černé pruhy s červenou linkou). Tento polep se hodí na jakékoliv auto, ale často ho lepíme na Ford Mustang.

Šířka polepu v návrhu je 50 cm (tenké pruhy mají 1,5 cm, široké 17 cm).

Návrh polepu je možné upravit- změnit velikost i umístění, změnit barvy, přidat jakýkoliv text nebo vložit firemní logo. Před výrobou návrh ještě doladíme přímo na vaše auto, tak aby vše dokonale sedělo a pošleme vám náhled a přesnou cenu emailem. Po potvrzení návrhu jde teprve polep do výroby.

Materiál a životnost

Na polepy používáme odzkoušenou kvalitní značkovou fólii od zavedených výrobců (většinou používáme fólie ImagePerfect, Oracal, Avery nebo na objednávku prémiovou fólii 3M). Životnost černé a bílé fólie je 8 let, u barvených je to 7 let a u metalických nebo perleťových pak 5 let. Živodnost polepů však vždy záleží na používání auta - jestli parkujete na slunci nebo v garáži, jak často se s autem jezdí a v jakém prostředí se jezdí.

Výhoda kvalitní fólie je i při jejím odstranění, kdy lepší fólie jdou lépe dolů a nenechávají na autě lepidlo, které je pak potřeba ještě čistit.

Instalace nebo doručení

Lepení u nás

Polep vám můžeme nalepit u nás ve firmě v Brně-Slatině. Instalace hototo polepu zabere většinou 3 hodiny . Lepení provádíme garáži se stálou teplotou, ve které můžeme lepit v létě i v zimě. Auto musí být před lepením čisté a nesmí být navoskované. Když je teplota vyšší než 15°C a neprší můžete s autem po instalaci ihned odjet. V opačném případě je potřeba nechat po nalepení auto ještě nějaký čas u nás v garáži. Na všem ohledně předání a vyzvednutí se předem domluvíme.

Doprava

Polepy můžeme také poslat kurýrem nebo přes síť výdejních míst kamkoliv v ČR nebo na Slovensko.

Lepení si zajistíte

V případě, že si chcete instalaci udělat sami, máme pro vás dva návody Jak polepit auto (foto návod) a Jak nalepit rychlé pruhy na auto (foto návod). Rádi vám před nalepením poradíme jak auto správně očistit a jak postupovat při instalaci polepů. Používáme kvalitní fólie s kterými se dobře pracuje a zákazníkům se polepení většinou povede bez jakýchkoliv problémů. Polep můžeme vyrobit z folie s běžným lepidlem, tu je pak možné lepit na mokro i na sucho nebo můžeme použít fólii s tzv. kanálkovým lepidlem, díky kterému vše nalepíte bez bublin.

Ukázky polepu

Ukázka polepuUkázka polepuUkázka polepuUkázka polepuUkázka polepuUkázka polepuUkázka polepuUkázka polepuUkázka polepuUkázka polepuUkázka polepuUkázka polepuUkázka polepuUkázka polepu

Další informace a články

Připravili jsme pro vás několik důležitých rad jak připravit auto na polep, jak se starat o polepený automobil, aby nám reklama co nejdéle vydržela, ale také jak se chovat k čerstvě nalepenému polepu, aby se hned poškodil. Všechny rady a instrukce je důležité si pečlivě prostudovat a hlavně se jimi řídit. Jedině tak vydrží polep co nejdéle jako nový.

Jak připravit auto na polep Jak pečovat o polepy Jak se chovat k novému polepu Instalace polepů

Podobné polepy

Podobné polepy
Rychlé pruhy přes auto
od 3 600,- Kč
Podobné polepy
Široký rychlý pruh na auto
od 4 800,- Kč
Podobné polepy
Rychlé pruhy na auto
od 4 800,- Kč
Podobné polepy
Rychlé pruhy na auto
od 4 800,- Kč
Podobné polepy
Rychlý pruh na auto
od 4 800,- Kč
Podobné polepy
Polep hvězda US army
od 1 200,- Kč
Podobné polepy
Rychlé pruhy - vlajka USA
od 3 600,- Kč
Podobné polepy
Široký rychlý pruh na auto
od 4 800,- Kč
Podobné polepy
Tři rychlé pruhy na auto
od 4 800,- Kč

Chcete vědět cenu nebo poradit? Pošlete poptávku

Kolik jsme toho zvládli

osobní auta
293
polepů osobních aut
zadní okna
124
zadních oken automobilů
dodávky
149
polepů dodávek
výlohy
56
polepů výloh a obchodů
závodní auta
53
polepů závodních aut
nákladní auta
4
polepů nákladních aut
objednávky
1013
vyřízených objednávek