Pruh s logem na boky auta
hotový návrh polepu - 502

Pruh s logem na boky auta

Hotový polep Hotový polep

Barevný pruh s kontakty nebo textem na bok a zadní část auta + logo na boční přední dveře. Barvu pruhu i text v pruhu je možné libovolně změnit. Cena obsahuje 2 kusy polepů (na obě strany auta).

Kategorie: firemní polepy, pruhy na boky

Orientační cena:


Výroba
2000 - 2400 Kč

Instalace
1400 - 1600 Kč

Ceny jsou konečné, uvedené včetně DPH 21%.
Přesná cena záleží na rozměru a typu auta.

Poptávka polepu


 

Barevný pruh s kontakty nebo textem na bok a zadní část auta + logo na boční přední dveře. Barvu pruhu i text v pruhu je možné libovolně změnit. Cena obsahuje 2 kusy polepů (na obě strany auta).

Na polepy používáme odzkoušenou kvalitní značkovou fólii od zavedených výrobců (např. ImagePerfect, Oracal, Avery nebo 3M). Životnost černé a bílé fólie je 8 let, u barvených je to 7 let a u metalických nebo perleťových pak 5 let.

Návrh polepu je možné individuálně upravit velikost či umístění, změnit barvy nebo přidat text či firemní logo. Před výrobou návrh přesně doladíme na vaše auto, tak aby vše dokonale sedělo a pošleme vám náhled a přesnou cenu. Po potvrzení návrhu jde teprve polep do výroby. Instalace je možná u nás ve firmě v Brně-Slatině nebo vše zabalíme a pošleme kurýrem či přes síť výdejních míst (polepy umíme poslat po celé ČR a na Slovensko).


Ukázky polepu

Ukázka polepuUkázka polepuUkázka polepuUkázka polepuUkázka polepuUkázka polepuUkázka polepuUkázka polepuUkázka polepuUkázka polepu

Podobné polepy


Další informace a články

Připravili jsme pro vás několik důležitých rad jak připravit auto na polep, jak se starat o polepený automobil, aby nám reklama co nejdéle vydržela, ale také jak se chovat k čerstvě nalepenému polepu, aby se hned poškodil. Všechny rady a instrukce je důležité si pečlivě prostudovat a hlavně se jimi řídit. Jedině tak vydrží polep co nejdéle jako nový.

Jak připravit auto na polep Jak pečovat o polepy Jak se chovat k novému polepu Instalace polepů

Chcete vědět cenu nebo poradit? Pošlete poptávku

Kolik jsme toho zvládli

osobní auta
264
polepů osobních aut
zadní okna
111
zadních oken automobilů
dodávky
135
polepů dodávek
výlohy
56
polepů výloh a obchodů
závodní auta
49
polepů závodních aut
nákladní auta
4
polepů nákladních aut
objednávky
923
vyřízených objednávek