HOTOVÝ POLEP - 034
Rychlé pruhy přes auto

Rychlé pruhy přes auto

Rychlé pruhy přes auto.

Orientační cena:


Výroba
1300 - 2400 Kč

Instalace
800 - 1200 Kč

Ceny jsou uvedeny bez DPH 21%.
Přesná cena záleží na rozměru a typu auta.

Poptávka polepu


 

Rychlé pruhy přes auto.

Hotový návrh polepů rovnou k objednání. Zaplatíte pouze materiál a grafický návrh je zdarma. Návrh přesně doladíme přímo na vaše auto, tak aby vše dokonale sedělo a pošleme vám před výrobou náhled a přesnou cenu. Po potvrzení návrhu jde teprve polep do výroby. Instalace je pak možná u nás ve firmě v Brně-Slatině nebo vše pečlivě zabalíme a pošleme kurýrem či přes síť výdejních míst kamkoliv nejen po celé ČR, ale umíte balík doručit na Slovensko i do celé Evropy.

Polep je možné upravit přesně podle vašich požadavků, libovolně změnit barvy i velikost nebo vložit jakýkoliv text či firemní logo. Pro výrobu polepů používáme pouze vyzkoušené kvalitní značkové fólie - většinou jde o fólie s životnosti 8 let. Menší a jednodušší polepy můžeme udělat i z levnější 4 leté fólie, ale rozdíl v ceně není tak velký jako je rozdíl v kvalitě.


Podobné polepy

Podobné polepyPodobné polepyPodobné polepyPodobné polepyPodobné polepyPodobné polepyPodobné polepyPodobné polepyPodobné polepy


Další informace a články

Připravili jsme pro vás několik důležitých rad jak připravit auto na polep, jak se starat o polepený automobil, aby nám reklama co nejdéle vydržela, ale také jak se chovat k čerstvě nalepenému polepu, aby se hned poškodil. Všechny rady a instrukce je důležité si pečlivě prostudovat a hlavně se jimi řídit. Jedině tak vydrží polep co nejdéle jako nový.

Jak připravit auto na polep Jak pečovat o polepy Jak se chovat k novému polepu Instalace polepů

Chcete vědět cenu nebo poradit? Pošlete poptávku

Kolik jsme toho zvládli

osobní auta
230
polepů osobních aut
zadní okna
99
zadních oken automobilů
dodávky
114
polepů dodávek
výlohy
53
polepů výloh a obchodů
závodní auta
40
polepů závodních aut
nákladní auta
4
polepů nákladních aut
objednávky
804
vyřízených objednávek