Do 15.7.2024 máme dovolenou, Vaši objednávku vyřídíme hned po návratu. Děkujeme


Maskáčový polep na auto
hotový návrh polepu - číslo 023

Maskáčový polep na auto

Polepy na boky auta - maskáčový dvoubarevný vzor přes boční část auta nebo i kompletně přes celé auto. Jedná se o polep vyřezaný z jednotlivých fólii, takže každý flek se lepí na ... celý popis

Kategorie: polepy na boky, divoké polepy
Umístění: bok auta


Cena polepu:


Výroba
10800 - 14000 Kč

Instalace
4000 - 5000 Kč

Ceny jsou konečné, uvedené včetně DPH 21%.
Přesná cena záleží velikosti polepu podle konkrétního rozměru a typu auta.


Informace k polepu

Polepy na boky auta - maskáčový dvoubarevný vzor přes boční část auta nebo i kompletně přes celé auto. Jedná se o polep vyřezaný z jednotlivých fólii, takže každý flek se lepí na auto samostatně a může mít i jinou barvu. Nejde o celopolep, kdy se auto celé potáhne maskáčovou fólií.

Návrh polepu je možné upravit- změnit velikost i umístění, změnit barvy, přidat jakýkoliv text nebo vložit firemní logo. Před výrobou návrh ještě doladíme přímo na vaše auto, tak aby vše dokonale sedělo a pošleme vám náhled a přesnou cenu emailem. Po potvrzení návrhu jde teprve polep do výroby.

Materiál a životnost

Na polepy používáme odzkoušenou kvalitní značkovou fólii od zavedených výrobců (většinou používáme fólie ImagePerfect, Oracal, Avery nebo na objednávku prémiovou fólii 3M). Životnost černé a bílé fólie je 8 let, u barvených je to 7 let a u metalických nebo perleťových pak 5 let. Živodnost polepů však vždy záleží na používání auta - jestli parkujete na slunci nebo v garáži, jak často se s autem jezdí a v jakém prostředí se jezdí.

Výhoda kvalitní fólie je i při jejím odstranění, kdy lepší fólie jdou lépe dolů a nenechávají na autě lepidlo, které je pak potřeba ještě čistit.

Instalace nebo doručení

Lepení u nás

Polep vám můžeme nalepit u nás ve firmě v Brně-Slatině. Instalace hototo polepu zabere většinou 5 hodin . Lepení provádíme garáži se stálou teplotou, ve které můžeme lepit v létě i v zimě. Auto musí být před lepením čisté a nesmí být navoskované. Když je teplota vyšší než 15°C a neprší můžete s autem po instalaci ihned odjet. V opačném případě je potřeba nechat po nalepení auto ještě nějaký čas u nás v garáži. Na všem ohledně předání a vyzvednutí se předem domluvíme.

Doprava

Polepy můžeme také poslat kurýrem nebo přes síť výdejních míst kamkoliv v ČR nebo na Slovensko.

Lepení si zajistíte

V případě, že si chcete instalaci udělat sami, máme pro vás dva návody Jak polepit auto (foto návod) a Jak nalepit rychlé pruhy na auto (foto návod). Rádi vám před nalepením poradíme jak auto správně očistit a jak postupovat při instalaci polepů. Používáme kvalitní fólie s kterými se dobře pracuje a zákazníkům se polepení většinou povede bez jakýchkoliv problémů. Polep můžeme vyrobit z folie s běžným lepidlem, tu je pak možné lepit na mokro i na sucho nebo můžeme použít fólii s tzv. kanálkovým lepidlem, díky kterému vše nalepíte bez bublin.

Ukázky polepu

Ukázka polepuUkázka polepuUkázka polepu

Další informace a články

Připravili jsme pro vás několik důležitých rad jak připravit auto na polep, jak se starat o polepený automobil, aby nám reklama co nejdéle vydržela, ale také jak se chovat k čerstvě nalepenému polepu, aby se hned poškodil. Všechny rady a instrukce je důležité si pečlivě prostudovat a hlavně se jimi řídit. Jedině tak vydrží polep co nejdéle jako nový.

Jak připravit auto na polep Jak pečovat o polepy Jak se chovat k novému polepu Instalace polepů

Podobné polepy

Podobné polepy
Pruhovaný polep na boky auta
od 4 800,- Kč
Podobné polepy
Cákance přes bok auta
od 7 200,- Kč
Podobné polepy
Fleky na celé auto
od 10 800,- Kč
Podobné polepy
Tečky na boky auta
od 3 600,- Kč
Podobné polepy
Polepy s cákancem bláta
od 2 400,- Kč
Podobné polepy
Cákance na boky auta
od 3 600,- Kč
Podobné polepy
Stopy po pneumatice na bocích
od 3 600,- Kč
Podobné polepy
Tahy štětcem přes bok auta
od 6 000,- Kč
Podobné polepy
Barevné pruhy přes boky auta
od 6 000,- Kč

Chcete vědět cenu nebo poradit? Pošlete poptávku

Kolik jsme toho zvládli

osobní auta
292
polepů osobních aut
zadní okna
124
zadních oken automobilů
dodávky
149
polepů dodávek
výlohy
56
polepů výloh a obchodů
závodní auta
53
polepů závodních aut
nákladní auta
4
polepů nákladních aut
objednávky
1011
vyřízených objednávek